Popis
Popis
Rozkládací pohovka Obrázek rozkladu a úložného prostoru je pouze ilustrativní (jiná barva)! Potahová látka: Portland 90 = světle šedá látka. Lemy obšité černou látkou Portland 100. Materiál: pružiny bonell, polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 215 x 86 x 90 cm Výška sedu: 44 cm Hloubka sedu: 52 cm Prostor pro spaní: 193 x 115 cm Rozměry úložného prostoru: 168 x 73 cm Nohy dřevěné. Rozměry (šxvxh) a váhy balíků: 1. balík - 192 x 46 x 118 cm, 57 kg 2. balík (područky) - 91 x 27 x 63 cm, 25 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 254221 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | látka |
| Výška | 90cm |
| Šířka | 215cm |
| Hloubka | 86cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | 3 |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do dětského pokoje,do kanceláře,do malých prostor,do obýváku |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 193cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 115cm |
| dvoubarevná | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| Způsob rozkládáni | rozklad pomocí automatu |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.