Popis
Popis
Nástěnná police Barva: buk Materiál: masiv buk Rozměr (šxvxh): 40 x 18 x 25 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253061 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál | masiv |
| Výška | 18cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 25cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do kuchyňe,do pokoje,do předsíně |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.