Popis
Popis
Rozkládací pohovka Potahová látka: nube 33 = olivově zelená látka Zadní část pohovky je potažená látkou, je tedy možné postavit ji kdekoliv v prostoru. Rozměry (šířka x hloubka x výška): 261 x 97 x 105 cm, výška bez polštářů 75 cm, výška sedu 45 cm, hloubka sedu 67 cm Prostor pro spaní: 199 x 136 cm Materiál: vlnité pružiny typ B, pěna T30+HR Mechanismus rozkladu: puma plus Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257563 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Materiál | látka |
| Výška | 105cm |
| Šířka | 261cm |
| Hloubka | 97cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | 3 |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do obýváku |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| Šířka po rozložení na spaní | 199cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 136cm |
| dvoubarevná | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.