Popis
Popis
Stylová židle s područkami a moderním designem. Pohodlné čalounění v béžové látce s měkkým polstrováním. Stabilní kovová podnož s otočnou funkcí o 360°. Vhodná do jídelny, pracovny i kanceláře. Spojuje komfort, praktičnost a elegantní vzhled. Barva: béžová Rozměry (šířka x výška x hloubka): 63 x 91 x 61 cm Materiál: látka, kov Nosnost: 120 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587767 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8594229460254 |
| Barva | béžová |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 63 cm,61 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ano |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.