Popis
Popis
Elegantní jídelní židle v šedé barvě je kombinací moderního designu a maximálního pohodlí. Měkké čalounění z kvalitní látky s výplní z PU pěny zajišťuje komfortní sezení. Praktické područky a vratný otočný mechanismus 360° umožňují snadné otáčení a navrácení židle do původní polohy. Stabilní kovová základna v černé barvě dodává židli pevnost a stylový vzhled. Tato židle je ideální pro jídelny, které hledají elegantní a funkční doplněk pro každodenní stolování. Barva: látka - šedá, nohy - černá Celkové rozměry (šířka x hloubka x výška): 60 x 58 x 87 cm Rozměry sedu (šířka x hloubka x výška): 42 x 44 x 50 cm Materiál: látka, nohy - kov Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587077 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8591957707477 |
| Barva | černá,šedá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 58 cm,60 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 50 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Materiál nožek | kovové |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
| Dekor dřeva | Ostatní |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.