Popis
Popis
Obývací stěna Barva: jasan/dub canterbury Rozměry (šxvxh): 370 x 201 x 51 cm - dvoudvéřová skříň (šxvxh): 80 x 201 x 51 cm - regál (šxvxh): 80 x 186,5 x 47 cm - televizní panel (šxvxh): 110 x 45 x 25 cm - televizní stolek (šxvxh): 110 x 48 x 47 cm - vitrína (šxvxh): 60 x 201 x 35 cm - jednodvéřová skříň (šxvxh): 40 x 201 x 51 cm Materiál: lamino tloušťky 16 mm s ABS hranami Úchyty: PCV Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 254786 |
|---|---|
| Výrobce |
IDZCZAK MEBLE |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 201cm |
| Šířka | 370cm |
| Hloubka | 51cm |
| Styl | klasické |
| Příslušenství | ano |
| Osvětlení | ne |
| jednobarevná | ne |
| Lesklá dvířka | ne |
| možnost dokoupení dalších prvků | ano |
| Sklo | ano |
| Se skříni | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.