Popis
Popis
Rozkládací stůl Barva: deska - bílá/dub medový, nohy - dub medový Rozměry (šxvxh): 120-200 x 75 x 100 cm Materiál: MDF lak/MDF lamino/lakovná ocel Židle nejsou v ceně. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 198879 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001150268 |
| Výška | 75cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Délka | 200cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | kulatý,oválný |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6,8 |
| Materiál nožek | Kov |
| lesk | ano |
| šířka | 100cm |
| délka jídelního stolu | 120cm |
| šířka jídelního stolu | 100cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.