Noční stolky mají téměř jakoukoliv formu a konstrukci. Tvary a velikosti jsou omezeny pouze představivostí designéra. Obvykle se skládají z obdélníkové desky stolu a spodní podpěry, ale existují i ​​modely ve tvaru krychle. Noční stolky jsou praktickým nábytkem zejména v ložnici.

Zobrazeno 15 z 409 produktů
Set nočních stolků (2 ks) Göteborg
Novel NOČNÍ STOLEK, bílá - bílá
Noční stolek Level Up, prkenný dub
Sconto Noční stolek NEPAL
Noční stolek Helen

Noční stolek Helen

1 017 Kč
Noční stolek Diana

Noční stolek Diana

1 460 Kč
Nočný stolek Dormas Dekor Dub sonoma
Noční stolek JACK 2

Noční stolek JACK 2

1 799 Kč
Moderní Noční stolky Andrea - 2 kusy
Sconto Noční stolek MERWIN

K čemu slouží noční stolky?

Pro noční stolek lze použít materiály jako je dřevo, kov nebo plast. Účel tohoto kusu nábytku často určuje materiál. Například noční stolky ze skla nemají mnoho úložného prostoru, a proto jsou méně vhodné pro ukládání předmětů. Díky svým čistým liniím a průhlednému vzhledu však působí moderně a dodávají interiéru šmrnc.

Noční stolky se považují za praktický kus nábytku, který doplňuje postel. Noční stolky jsou také dobrým místem pro lampu, drobné předměty nebo materiály ke čtení. V kombinaci se stolními lampami nebo dokonce skříněmi mohou být noční stolky zajímavým prvkem v interiéru ložnice.

Noční stolky jsou ideálním řešením pro uspořádání obsahu každodenního života kolem postele. Většina stolků mají zásuvky, které jednoduše schovají předměty před zvědavými oči. Zásuvky jsou praktickým řešením k uložení knih, brýlí, léků nebo ovladače k televizi. Můžete si do nich uložit cokoliv vás napadne.