Noční stolky
Noční stolek SOLMEN se zásuvkou, bílá/modrá nebo meruňková - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Noční stolek SOLMEN se zásuvkou, bílá/modrá nebo meruňková - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: S.A. CBA MEUBLES
Skladem
840 Kč
Popis
Popis
Noční stolek s 1 zásuvkou - VYSTAVENÝ KUS Jedná se o vystavený smontovaný kus z prodejny, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad Barva: bílá - modrou (indigo) nebo meruňkovou barvu pásku si zvolíte při montáži Materiál: lamino 15/18 mm Rozměry (šířka x výška x hloubka): 40 x 45,8 x 34,3 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588004 |
|---|---|
| Výrobce |
S.A. CBA MEUBLES |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 45.8 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 34.3 cm |
| Typ | se zásuvkami |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | noční stolky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.