Noční stolky
Noční stolek NODULOSA 2 ks, dub april/wenge - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Noční stolek NODULOSA 2 ks, dub april/wenge - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: Casarredo
Skladem
1 820 Kč
Popis
Popis
Noční stolek - sada dvou kusů - VYSTAVENÉ KUSY Jedná se o vystavené smontované zboží z prodejny, které si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - mírné oděrky na jednom kuse Barva: april/wenge Materiál: lamino Úchyty: plast Rozměry (šxvxh): 50,2 x 45,6 x 37,2 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588034 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 46 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Typ | se zásuvkami |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | noční stolky |
| Dekor dřeva | dub |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.