Noční stolky
Noční stolek KABIR - 2 ks, dub sonoma/bílá - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Noční stolek KABIR - 2 ks, dub sonoma/bílá - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: Casarredo
Skladem
1 750 Kč
Popis
Popis
Noční stolek se zásuvkou - 2 ks - VYSTAVENÉ KUSY Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - na jednom ze stolků poškozená horní deska - menší prohlubeň Moderní provedení v barvě dub sonoma v kombinaci s bílou dokonale doplní váš interiér. Noční stolky jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky. Barva: dub sonoma/bílá Rozměry (šxhxv): 51 x 37 x 45,5 cm Materiál: LTD (lamino), plastové úchyty
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588003 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | bílá,hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 45 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Typ | se zásuvkami |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Počet polic | 1 police |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | noční stolky |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.