Multifunkční patrová postel DAGOBERT, pravá, bílá/granada migdal
Popis
Popis
Potřebujete ušetřit místo v pokoji vašich ratolestí? Multifunkční patrová postel je šikovným řešením do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň dostatek úložného prostoru, aniž by zabírala mnoho místa v pokoji. Chytře navržený vysouvací psací stůl splní nároky vašeho školáka, ale nebude zabírat místo při hraní, protože jej můžete snadno zasunout pod postel. Úchytky jsou z tvrzeného plastu ve stříbrné barvě. V ceně postele není matrace. Vhodný rozměr matrace je 80x200 cm, doporučená výška matrace je do 12 cm. Součástí lůžka je pevná deska, nemusíte tedy objednávat rošt. Provedení: pravé (schůdky jsou na pravé straně postele) Barva: bílá/granada migdal Rozměry (šířka x výška x hloubka): 206 x 138 x 120 cm Ložná plocha: 80 x 200 cm Materiál: lamino o síle 16 mm s ABS hranami Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588301 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | bílá,hnědá |
| Vlastnosti | multifunkční,s policemi,se šuplíky,s roštem |
| Šířka postele | 80 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 80x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |