Popis
Popis
Výklopný botník Rozměr (šxvxh): 80 x 128 x 27 cm Materiál: masiv borovice lakovaná - 1 nízká zásuvka - 3 výklopy Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 242089 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 128cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 27cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 18ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.