Popis
Popis
Komoda s dvířky Barevné provedení: dub sonoma Materiál: LTD Rozměry (vxšxhl): 112,5 x 105 x 40,5 cm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 104436 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 112cm |
| Šířka | 105cm |
| Hloubka | 40cm |
| Typ | s dveřmi |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.