Popis
Popis
Čalouněná lavice Barva: modrá/černá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 100 x 43 x 34 cm Materiál: nohy - borovicové dřevo, sedák - látka (samet) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587770 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8594229461091 |
| Barva | černá,modrá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 100 cm cm,34 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák |
| Typ | Lavice |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 43 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | z masivu |
| Příslušenství | ne |
| s opěradlem zad | ne |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | lavice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.