Popis
Popis
Lavice z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí pevné a stabilní provedení vhodné pro předsíň či chodbu. Její jednoduchý design s roštem na sedací ploše zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a zároveň umožňuje pohodlné sezení při obouvání. Pevné nohy ve tvaru obdélníku zajišťují stabilitu a odolnost při každodenním používání. Díky přírodnímu materiálu se snadno udržuje a přináší do prostoru přírodní atmosféru. Lavice je ideální jako praktický doplněk k botníku nebo samostatný prvek pro usnadnění organizace obuvi. Barva: přírodní Rozměry (šířka x výška x hloubka): 80 x 47 x 33 cm Materiál: bambus Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587968 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| Barva | hnědá |
| Materiál sedáku | masiv |
| Výška | 47 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Požadované vlastnosti | celodřevěná |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 47 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | masiv |
| Příslušenství | ne |
| s opěradlem zad | ne |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | lavice |
| Typ jídelní židle | lavice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.