Kulatý jídelní stůl TUNGURA, průměr 50 cm, masiv borovice/moření ořech
Výrobce: Drewmax
Na objednávku
2 860 Kč
Popis
Popis
Jídelní stůl Barva: ořech Materiál: masiv borovice Rozměry: průměr 50 cm, výška 75 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 237625 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 2 |
| Materiál nožek | dřevo |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 50cm |
| šířka jídelního stolu | 50cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.