Popis
Popis
Kulatý jídelní stůl Barva: čiré sklo/zlatá Rozměry (průměr x výška): 110 x 74 cm Materiál: sklo, chromovaná ocel Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 235706 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001176732 |
| Materiál desky | sklo |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 4 |
| Materiál nožek | Kov |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 110cm |
| šířka jídelního stolu | 110cm |
| výška jídelního stolu | 74cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.