Kuchyňské dřezy mají mnoho podob. Mohou být vyrobeny z různých materiálů používaných k výrobě samotného dřezu, například z nerezové oceli nebo granitu. Materiál, který si vyberete, bude záviset na stylu a designu vaší kuchyně.

Zobrazeno 15 z 79 produktů
Dřez Blanco Dalago 5

Dřez Blanco Dalago 5

6 790 Kč
Dřez Blanco Divon Ii 45 s-If
Dřez Blanco Elon Xl 6 s
Dřez Classic 1b 1/2d 580
Dřez Radea Tg 390.370
Blanco DŘEZ - bílá

Blanco DŘEZ - bílá

9 299 Kč
Dřezová Baterie Blanco Daras
Dřez Blanco Livit 45 s salto
Dřez Blanco Metra 45 s

Který dřez zvolit do mé kuchyně?

Při výběru kuchyňského dřezu musíte dbát na celkový vzhled kuchyně. Nejjednodušší cestou k výběru vhodného dřezu je sladit jej s vaší kuchyňskou linkou. Kromě vzhledu jsou samozřejmě důležité i rozměry a materiál, z kterého je dřez vyroben. To vše je důležité mít na mysli, pokud si chcete vybrat ideální dřez do vaší kuchyně.

Klasikou jsou již dřezy z nerezové oceli, které se vyznačují svou odolností a jednoduchým čištěním. Typická stříbrná barva se hodí do jakékoliv kuchyně a vy tak nemůžete svým výběrem nic zkazit. Kromě typického čtvercového tvaru u nás naleznete i nevšední vzhledy, které zaujmou na první pohled. Dřezy z nerezu mají dlouhou životnost a díky materiálu neztrácí svou typickou barvu.

Pokud nejste fanoušky kovového vzhledu, nevadí. Připravili jsme si pro vás dřezy z umělého kamene, které vyčarují ve vaší kuchyni moderní vzhled. Granitové dřezy vypadají moderně a nadčasově. Ať už si vyberete nerezový kuchyňský dřez nebo některý z granitových, můžete si jej pořídit rovnou v celém setu s baterií a sifonem.