Do jakékoliv koupelny ve vašem domě nebo bytě můžete umístit různé sady koupelnového nábytku, ať už jde o klasické horní nebo spodní skříňky či dokonce nábytek nad pračku, praktické poličky nebo koše na prádlo. I s našimi koupelnovými skříňkami pod umyvadlo ve vaší domácnosti vykouzlíte perfektní atmosféru, které se už nikdy nebudete chtít vzdát. Ať už si tedy pořídíte nábytek v koupelnových sadách a sestavách nebo pouze jednotlivé kusy, věříme, že si u nás na e-shopu každý najde to, co právě potřebuje. Vybavujete si svou koupelnu úplně poprvé? Doplňte ji i praktickými kousky, jako jsou velká zrcadla nebo pojízdné regály a vozíky. Od masivních dřevěných materiálů až po kovové a jednoduché doplňky, ano, to, a ještě více vám nabízíme v kategorii koupelen.

Zobrazeno 15 z 26 produktů

Proč zvolit právě koupelnové skříňky pod umyvadla?

Také vás trápí ten nevzhledný sifon od umyvadla, který se snažíte, jakkoliv zakrýt, ale jednoduše to pořád není to, po čem toužíte? Pak jste do kategorie koupelnových skříněk pod umyvadla zavítali rozhodně správně. Určitě každý touží po krásné, uklizené, a především moderní koupelně s velkým úložným prostorem. K tomuto účelu vám poslouží nejenom poličky a regály do koupelen, ale právě i koupelnové skříňky různých tvarů a designů. Pokud nechcete, aby se vám na ručníky, osušky nebo kosmetické přípravky neustále prášilo, pak jsou umyvadlové skříňky tím pravým kouskem, který jednoduše musíte mít.

Jednoduchá instalace, a navíc spousta variant na výběr. Ano, máme na mysli naše koupelnové skříňky, které můžete pouze postavit anebo také připevnit na zeď pro lepší stabilitu. Koupelnový nábytek ze dřeva, skla nebo jiného materiálu doplněný o krásná zrcadla bude skvělým doplňkem každé domácnosti.

Vlhkost je v koupelnách jedním ze nejprobíranějších témat. Pokud nechcete, aby vám vaše ručníky nebo osušky či jiné koupelnové doplňky navlhly, doporučujeme vám si pořídit právě tyto horní nebo dolní koupelnové skříňky, které vám vždy zajistí dostatek úložného prostoru.