Již jste si do vašich pracovních nebo domácích kanceláří pořídili dokonalé pracovní židle, jako jsou ty s područkami nebo bez? Pak vás určitě mile překvapí i kategorie konferenčních sedátek, která jsou navržená speciálně pro účely dlouhého sezení při různých schůzkách, a proto disponují ergonomickými sedadly pro ještě lepší zážitek. Jsou tak ideální volbou pro konferenční místnosti, kanceláře a všechna další místa, kam potřebujete umístit větší množství lidí. Velkou výhodou, kterou tyto konferenční židle disponují je, že vám nabízí široký výběr materiálů pokrývajících celou jejich konstrukci. Od praktické látky nebo smyslné kůže, až po další syntetické materiály nebo dokonce i jejich směs.

Zobrazeno 6 z 6 Produktů

Která konferenční sedátka zvolit?

Konferenční židle jsou vám k dispozici v různých velikostech a tvarech. Tato sedadla jsou přizpůsobena potřebám všech uživatelů. Abychom vyhověli vašim požadavkům, nabízíme vám jejich různé barevné varianty. Konferenční sedátka jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a z toho důvodu je lze použít ke každému pracovnímu stolu, ať už se jedná o stoly klasické obdélníkové nebo ty rohové. Textilní a prodyšná sedadla vám zajistí pohodlí i při dlouhých pracovních schůzkách. Vyberte si ty židle, které se svým designem a barevným provedením hodí k již stávajícím kancelářským skříním či sekretářům. Navíc pokud jste zaměstnancem nebo studentem, pravděpodobně se vám na těchto ergonomických židlích bude příjemně sedět.

Sázíte v případě kancelářského nábytku na klasiku, která rozhodně nikdy neomrzí? Pak jsme si pro vás připravili i speciální sedací kousky, se kterými budete určitě spokojeni. Konferenční židle jsou totiž vybaveny nastavitelnými opěradly a výškou sedadel či dokonce područek. Nabízejí všem jejich uživatelům pohodlí, což vám zajistí, že se můžete v klidu soustředit na vaši práci.

Kovová nebo nerezová konstrukce vyrobena z kovu navíc dodává těmto pracovním židlím pevnost, pružnost a také odolnost. Pokud chcete do svých kanceláří raději zvolit modernější varianty, pak sáhněte po těch s koženkovými čalouněnými sedadly či zabrouzdejte i do kategorie luxusních židlí.