Popis
Popis
Konferenční stolek Barva: dub sonoma Materiál: lamino Rozměry (šířka x výška x hloubka): 107 x 53 x 59 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585197 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608025344 |
| Barva | hnědá |
| Výška | 53 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Délka | 107 cm |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | lamino |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Typ zboží | konferenční stolky |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.