Popis
Popis
Postel 180x200 cm Barva: bílá (dekor 101 BS) Materiál: lamino 18/22 mm, melaminová hrana Rozměry (šířka x výška x hloubka): 183,8 x 80 x 203,6 cm, ložná plocha 180 x 200 cm Postel je dodávána bez roštu a matrace. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585667 |
|---|---|
| Výrobce |
LAMIVEX |
| EAN | 8596608016861 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Požadované vlastnosti | česká postel |
| Typ | manželské,dvoulůžka |
| Styl | Moderní |
| Šířka postele | 180 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rozměry | 180x200cm cm |
| Rošt | bez roštu |
| Umístění | do ložnice |
| Délka postele | 200 cm cm |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.