Popis
Popis
Konferenční stolek je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v kombinaci barev sapphire/černá. Stolek má praktickou zásuvku. Barva: sapphire/černá Rozměry (šxvxh): 90 x 38,2 x 60 cm Materiál: LTD (lamino) Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255265 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 39cm |
| Hloubka | 60cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | lamino |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 90cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Šuplík | 1 |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.