Popis
Popis
Šatní skříň 280, bílá. Šatní skříň s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Nezvyklá výška 220 cm a šířka 280 cm Vám nabídne opravdu velký úložný prostor. Korpus i dveře jsou z kvalitní LTD desky síly 16 mm, obsahuje hrany ABS. Skříň má aluminiové kování a lišty, dvoje dveře jsou osazeny zrcadly. Uspořádání polic viz obrázek. Výška: 220 cm Šířka: 280 cm Hloubka: 60 cm Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 233076 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 220cm |
| Šířka | 280cm |
| Hloubka | 60cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | čtyřdveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 12 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ne |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ano |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.