Popis
Popis
Komoda s regálem je vyrobena z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v barvě matná bílá. Barva: matná bílá Rozměry (šxvxh): 90 x 123 x 40 cm Materiál: LTD (lamino) Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255334 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 123cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 40cm |
| Typ | s dveřmi |
| Styl | klasická |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do dětského pokoje,do kuchyně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.