Popis
Popis
Komoda se 4 zásuvkami v moderním provedení. Korpus i čela zásuvek jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma/bílá. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva. Pojezdy v zásuvkách jsou kovové s plastovými kolečky. Výška: 85 cm Šířka: 45 cm Hloubka: 35 cm Barva: dub sonoma/bílá Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 240690 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 85cm |
| Šířka | 45cm |
| Hloubka | 35cm |
| Typ | šuplíková |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 4 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do studentského pokoje |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.