Popis
Popis
Moderní regál s policemi Barva: dub sonoma tmavý/dub sonoma Rozměry (šxvxh): 80 x 114 x 39 cm Materiál: LTD 16 mm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 211435 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 114cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 39cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová) |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 5 polic |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.