Kancelářské křeslo THORENS, červená barva - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Kancelářské křeslo THORENS, červená barva - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Popis
Popis
Kancelářské křeslo, červená barva - II. jakost Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu odebíráte z prodejny (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad - textilní potah, opěradlo textilní síťovina a imitace kůže - barevné provedení černá / červená - chromovaný kříž, houpací mechanismus - výška sedu 41-50 cm, výška opěradla 68 cm - doporučená nosnost do 120 kg - rozměry (š x h x v): 55 x 48 x 120 cm Oblíbené křeslo v krásné červené barvě, která rozzáří i nudný pracovní den. Křeslo s červenou sítí si oblíbí především ženy a dívky, křeslo totiž krásně zapadne právě do pokoje laděného do červena. Křeslo má oproti jiným kancelářským židlím tyto přednosti: • je výškově nastavitelné za pomoci plynového pístu • má vysoké opěradlo potažené textilní prodyšnou síťovinou a v horní části imitací kůže • jeho pevný nosný kovový kříž je chromovaný • má anatomicky tvarované odnímatelné područky, které jsou vyrobeny z kovu a plastu • nabízí nám možnost aretace v základní sedící poloze • má příjemný houpací mechanismus s možností nastavení tuhosti houpání • je vybaveno plastovými kolečky vhodnými pro různé povrchy • na sedací ploše má tužší, ale pohodlný molitan • jeho nosnost je do 120 kg • je opařeno posuvnou zádovou výztuhou
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587899 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Hloubka | 50 cm |
| Výška sedáku | 37 cm,47 cm |
| Mechanika | houpací |
| Typ | kancelářské křeslo,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Příslušenství | ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | kovové |
| Druh potahu | ekokůže,síťovina |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá |