Popis
Popis
Kancelářské křeslo Barva: světle hnědá Materiál: kůže/PVC Funkce multiblock Rozměry (šxhxv): 68 x 54 x 118-125 cm Nosnost: 120 kg Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 139057 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010000346990 |
| Nosnost | 120kg |
| Výška sedáku | 48cm, 55cm |
| Mechanika | multiblock |
| Typ | kancelářské křeslo,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | kov |
| Druh potahu | ekokůže,kůže |
| šiřka | 68cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.