Popis
Popis
Kancelářské křeslo Materiál: ekokůže Barva: černá Rozměry (dxšxv): 58 x 60 x 108-117 cm, výška sedáku 45-54 cm Mechanismus TILT Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 179491 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001145721 |
| Nosnost | 115kg |
| Výška sedáku | 45cm, 54cm |
| Mechanika | tilt |
| Typ | kancelářské křeslo,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | kov |
| Druh potahu | ekokůže |
| šiřka | 60cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.