Popis
Popis
Kancelářská židle Materiál: ekokůže Barva: bílá Rozměry (šxhxv): 44 x 46 x 97-107 cm, výška sedu 39-49 cm Mechanismus: TILT Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 210956 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001154754 |
| Nosnost | 90kg |
| Výška sedáku | 39cm, 49cm |
| Mechanika | tilt |
| Typ | kancelářská židle,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | kov |
| Druh potahu | ekokůže |
| šiřka | 44cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.