Popis
Popis
Kancelářské křeslo Barva: tmavě šedá Rozměry (šxvxh): 64 x 110-118 x 75 cm Výška sedu: 46-54 cm Materiál: látka Křeslo disponuje mechanismem TILT a kaučukem potaženými kolečky. Nosnost max. 130 kg. Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 235040 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001173410 |
| Nosnost | 130kg |
| Výška sedáku | 46cm, 54cm |
| Mechanika | tilt |
| Typ | kancelářské křeslo |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Příslušenství | ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Druh potahu | látka |
| šiřka | 64cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.