Popis
Popis
Moderní otáčecí kancelářské křeslo s možností nastavení výšky sedadla. Čalounění je vyrobené z látky černé barvy a síťové membrány. Výška sedadla je v rozmezí 40 - 49 cm, celková výška je 115 - 124 cm. Výška: 115-124 cm Šířka: 69 cm Hloubka: 46 cm Barva podrobně: černá Materiál: látka, kov, plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203023 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Nosnost | 110kg |
| Výška sedáku | 40cm, 49cm |
| Mechanika | tilt |
| Typ | kancelářské křeslo,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | kov |
| Druh potahu | látka,síťovina |
| šiřka | 69cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.