Popis
Popis
Kancelářská otáčecí židle s možností nastavení výšky sedadla. Čalounění je vyrobeno z membránové síťované tkaniny v černé barvě. Nastavení výšky sedadla je v rozmezí 43 - 53 cm. Výška: 74-86 cm Šířka: 41 cm Hloubka: 41 cm Barva podrobně: černá Materiál: látka, kov, plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203663 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608011040 |
| Nosnost | 110kg |
| Výška sedáku | 43cm, 53cm |
| Mechanika | základní |
| Typ | kancelářská židle,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | plast |
| Druh potahu | síťovina |
| šiřka | 41cm |
| područníky | bez područek |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.