Kancelářská židle ESPLOT, tmavě šedá síťovina - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Kancelářská židle ESPLOT, tmavě šedá síťovina - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Popis
Popis
Kancelářská židle s odklápěcími područkami - VYSTAVENÝ KUS Jedná se o vystavený smontovaný kus z prodejny, který si v tomto stavu odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí. Barva: tmavě šedá/černá Barva kříže: šedá Druh potahové látky: síťovina Materiál výplně: PU pěna Materiál kříže: plast Typ koleček: na tvrdé povrchy Rozměry (šířka x hloubka x výška): 59 x 56 x 92-102 cm Šířka sedu: 46 cm Hloubka sedu: 46 cm Výška sedu: 43-52,5 cm Průměr kříže: 59 cm Nosnost: 110 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588205 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| Nosnost | 110 kg |
| Šířka | 59 cm |
| Područky | S područkami |
| Kolečka | ano |
| Maximální výška sedu | 53 cm |
| Minimální výška sedu | 43 cm |
| Otočné | Ano |
| Mechanismus | základní |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | plast |
| opěrka zad | ano |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá,šedá |
| Materiál kancelářské židle | síťovina |
| Typ kancelářské židle | kancelářská židle |