Popis
Popis
Kancelářská židle - VYSTAVENÝ KUS Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad - s pevnými područkami - s houpacím mechanismem s aretací v základní poloze - s nastavením tuhosti odporu houpání Barva: černá Rozměry: - šířka sedáku: 50,5 cm - hloubka sedáku: 47 cm - výška sedáku: 44-53 cm - celková šířka: 70 cm - celková výška: 113-122 cm Materiál: látka, síťovina, koženka Nosnost: 120 kg Kolečka: průměr 50 mm Ocelový chromovaný píst a kříž s průměrem 700 mm. Houpací mechanika = opěradlo a sedák jsou pevně spojeny, takže úhel mezi nimi zůstává i při naklánění stejný, umožňuje nastavení výšky sedáku a nastavení tuhosti mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588170 |
|---|---|
| Výrobce |
Alba |
| Nosnost | 120 kg |
| Šířka | 70 cm |
| Područky | S područkami |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Maximální výška sedu | 53 cm |
| Minimální výška sedu | 44 cm |
| Otočné | Ano |
| Příslušenství | ne |
| Mechanismus | houpací |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | kov |
| opěrka zad | ano |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá |
| Materiál kancelářské židle | látka,síťovina |
| Typ kancelářské židle | kancelářská židle,k počítači |