Popis
Popis
Jídelní židle Barva: modrá/dub medový Rozměry (šxvxh): 43 x 91 x 56 cm Výška sedu: 48 cm Materiál: sametová látka, dubový masiv Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 235184 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001172222 |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 91cm |
| Šířka | 43cm |
| Hloubka | 56cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška opěradla | 43cm |
| Výška sedu | 48cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | masiv |
| Příslušenství | ne |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.