Popis
Popis
Tato stylová jídelní židle přináší do Vašeho interiéru moderní eleganci a pohodlí. Je ideální volbou pro jídelny, kuchyně nebo pracovní prostory, kde se snoubí funkčnost s atraktivním designem. Židle je čalouněná jemnou látkou, která je měkká na dotek a odolná proti opotřebení. Ergonomický tvar a polstrované sedadlo spolu s pohupovou podnoží v černé barvě zajišťují díky lehkému pružení komfort při sezení. Ozdobné prošívání na opěradle dodává židli elegantní vzhled. Barva: látka - zelená, kov - černá Celkové rozměry (šířka x hloubka x výška): 44 x 61 x 91 cm Rozměry sedu (šířka x hloubka x výška): 44 x 44 x 48 cm Materiál: látka, PU pěna, nohy - kov Nosnost: 120 kg Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586624 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8591957600761 |
| Barva | zelená |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 44 cm,61 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 48 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | základna |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.