Popis
Popis
Jídelní židle - stoličky ( sada 2 kusy ) Materiál: LTD Barva: dub sonoma Rozměry (šxvxh): 33,6 x 45 x 33,6 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251119 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál sedáku | lamino |
| Výška | 45cm |
| Šířka | 34cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | celodřevěná |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 45cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | lamino |
| Příslušenství | ano |
| s opěradlem zad | ne |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.