Popis
Popis
Moderní jídelní židle v elegantní šedé barvě je ideální volbou pro stylové a pohodlné stolování. Měkké čalounění z odolné látky imitující kůži, s výplní z PU pěny, zajišťuje vysoký komfort při sezení. Černé kovové nohy dodávají židli stabilitu a moderní vzhled. Prošívaný design sedáku a opěráku přidává na atraktivitě a zároveň zachovává jednoduchý a nadčasový styl. Tato židle se skvěle hodí do každé jídelny, která hledá spojení praktičnosti a elegance. Barva: látka - šedá, nohy - černá Celkové rozměry (šířka x hloubka x výška): 45 x 65 x 93 cm Rozměry sedu (šířka x hloubka x výška): 45 x 46 x 50 cm Materiál: látka, nohy - kov Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587076 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8591957707828 |
| Barva | černá,šedá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 45 cm,65 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška sedu | 50 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
| Dekor dřeva | Ostatní |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.