Popis
Popis
Bílý rozkládací jídelní stůl Elegantní jídelní stůl v duchu provance. Zajímavý vzhled stolu vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Tento kulatý stůl je vyroben z přírodního dřeva, deska je z kvalitní MDF v bílé barvě. Plocha před rozložením je 106 x 106 cm, po rozložení 106 x 141 cm. Výška stolu je 75 cm. Stůl je určený pro 4 až 6 osob. Výška: 75 cm Šířka: 106-141 cm Hloubka: 106 cm Barva: bílá Materiál: dřevo / masív, MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203438 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | bílá |
| Výška | 75 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 141 cm |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4,6 |
| Tvar | kulatý,oválný |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | dřevo |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 106 cm |
| délka jídelního stolu | 106 cm |
| šířka jídelního stolu | 106 cm |
| výška jídelního stolu | 75 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.