Popis
Popis
Jídelní stůl rozkládací Materiál: kov, sklo, MDF Barva: černá/bílá Rozměry (dxšxv): 160-220x90x75 cm Židle nejsou v ceně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 208782 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001153467 |
| Velikost | 160x90 cm cm |
| Výška | 75 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 220 cm |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 8 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Materiál nožek | kovové |
| lesk | ne |
| šířka | 90 cm |
| délka jídelního stolu | 160 cm cm |
| šířka jídelního stolu | 90 cm |
| výška jídelního stolu | 75 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.