Popis
Popis
Jídelní stůl rozkládací Materiál: kov, MDF Barva: bílá Rozměry (dxšxv): 140-180x90x76 cm Židle nejsou v ceně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 208552 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001153542 |
| Výška | 76cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 180cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | Oválný |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Počet osob | 6 |
| Materiál nožek | Kov |
| lesk | ne |
| šířka | 90cm |
| délka jídelního stolu | 140cm |
| šířka jídelního stolu | 90cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.