Popis
Popis
Jídelní stůl Moderní jídelní stůl v elegantním a praktickém provedení. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu lakované šedou barvou, deska je z tvrzeného skla rovněž v šedé barvě. Na desce stolu jsou jemné, velmi elegantní moderní kresby. Stůl je určen pro 4 osoby. Výška: 75 cm Šířka: 80 cm Hloubka: 60 cm Barva: šedá Materiál: kov, sklo Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 221005 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | šedá |
| Velikost | 60x80 cm cm |
| Materiál desky | ze skla |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 80 cm |
| šířka jídelního stolu | 60 cm |
| výška jídelního stolu | 75 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.