Popis
Popis
Jídelní stůl kulatý 90x90 cm, bílá/dub Jídelní kulatý stůl ve stylu Scandinavian. Stůl je vyrobený z kvalitního přírodního dřeva v kombinaci s MDF. Nohy stolu jsou v barvě bělený dub, deska je v barvě bílé. Stůl je určený pro 4 osoby. Výška: 75 cm Šířka: 90 cm Hloubka: 90 cm Barva: bílá Barva podrobně: bílá/dub bělený Materiál: dřevo / masív, MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 202781 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | bílá |
| Velikost | průměr 90 cm cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | dřevo |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 90 cm |
| šířka jídelního stolu | 90 cm |
| výška jídelního stolu | 75 cm |
| Typ zboží | stoly |
| Dekor dřeva | dub |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.