Popis
Popis
Moderní jídelní stůl o rozměrech 160x90 cm, který se díky svému vzhledu hodí téměř ke všem moderním židlím. Celý stůl je v bílém lesku. Vrchní deska má tloušťku 40 mm, tloušťka nohy je 10x10 cm. Tento stůl je jasným důkazem toho, že v jednoduchosti je krása. Barva: bílý lesk Rozměr (šířka x hloubka x výška): 160 x 90 x 76 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 210840 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 8 |
| Materiál nožek | MDF |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ano |
| délka jídelního stolu | 160cm |
| šířka jídelního stolu | 90cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.