Získejte ten pravý jídelní nábytek do domácnosti a užijte si ten nejpříjemnější zážitek z jídla. Nabízíme vám úžasný výběr luxusních jídelních nábytkových sestav, které změní váš domácí interiér. Umocní venkovský dům nebo rustikální styl výzdoby a dá vám příležitost vychutnat si příjemné jídlo s rodinou a přáteli.

Zobrazeno 15 z 97 produktů
Jídelní set Helena + Bianca
Jídelní set YSB-070

Jídelní set YSB-070

1 799 Kč
Jídelní set sigmund+franziskus
Linea Natura VITRÍNA, divoký dub,
Police Nástěnná sumatra Extra
Jídelní set (5 dílů) Rondino

Co vše by mělo v jídelně být?

Kromě výborného jídla by neměl chybět nábytek. První věc, která přijde na mysl, je stůl a židle. Jídelní stoly jsou nezbytným nábytkem, který je srdcem každé jídelny. Pro páry nebo jedince vystačí jídelní stůl pro dva. Pro větší rodiny či časté návštěvy jsme připravili jídelní stoly pro 6 a více osob. Rovněž můžete vybírat z tvarů stolů. Například zajímavě bude působit kulatý jídelní stůl. Nejoblíbenější variantou jsou rozkládací jídelní stoly, které vynikají svou praktičností.

K žádnému jídelnímu stolu by neměly chybět židle. I ty jsme pro vás připravili v široké nabídce. Pokud máte rádi klasiku, měli byste zvolit některé z dřevěných jídelních židlí. Vyberte si z dubu, buku či ořechu. Sofistikovaným dojmem budou působit kovové židle. A pokud si opravdu potrpíte na co největší pohodlí, pak sáhněte po čalouněných jídelních židlích, díky kterým se budete cítit jako v křesle.

Kromě stolu a židlí by vám v jídelně neměl chybět další jídelní nábytek. Pořiďte si jídelní skříňku či komodu, která jednoduše uskladní všechno nádobí. Ať už talíře, misky, příbory nebo slavnostní skleničky. Jednoduše tak budete mít vše po ruce a nehrozí, že budete muset hledat třeba hrnečky po babičce.