Jídelní lavice jednoduchá BUREWALA, dub sonoma/látka Monaco
Výrobce: MEBLOCROSS
Na objednávku
3 460 Kč
Popis
Popis
Lavice jednoduchá do kuchyňské sestavy Barva: dub sonoma Čalounění: látka Monaco Materiál: LTD 16 mm Rozměry (šxvxhl): 104 x 88 x 50 cm Součástí je malý úložný prostor. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587724 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | Béžová,Hnědá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 104 cm,50 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák,s čalouněním v ceně |
| Typ | Lavice |
| Stohovatelné | ne |
| Výška opěradla | 42 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Materiál nožek | lamino |
| Příslušenství | ne |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | lavice |
| Dekor dřeva | dub |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.