Lavice může být pružným kusem nábytku. Můžete ji použít jako stůl, postel, úložnou truhlu nebo dokonce jako další sedadlo pro vaše hosty. Oblíbené jsou varianty, které jsou nejen pohodlné, ale také stylové. Proto je důležitý design moderních jídelních lavic, který dokáže krásně rozzářit celý váš dům či byt. Zejména pro malé prostory se perfektně hodí lavice rohové s úložnými prostory na nádobí nebo jiné předměty pro domácnost. Dnešní jídelní a kuchyňské lavice mají čisté estetické linie a často kombinují více materiálů pro odolnost a styl.

Zobrazeno 32 z 127 Produktů

Jakou jídelní lavici bych si měl/a vybrat?

Jídelní lavice si znovu získávají popularitu. V této fázi vám představujeme 5 nejoblíbenějších typů jídelních lavic. Prvním typem jsou lavice na platformě, stejně u nás také najdete i varianty jídelních lavic s nohama. Dále jsou populární jídelní lavice s opěradlem, které vám poskytnou maximální komfort u jídla. Pokud chcete do své domácnosti přinést kousek, který se jen tak neokouká, pak rozhodně sáhněte po lavicích vyrobených z vysoce kvalitní masivní borovice s lakovanou povrchovou úpravou**.** Borovice je snadno udržitelný materiál, takže je perfektní jako nábytek do jakéhokoliv bytu nebo domu.

Objevte nejlepší designy jídelních lavic do kuchyně či jídelny na našem webu. Kombinace materiálů je perfektní, převážně u nás naleznete jídelní lavice ze dřeva a kovu. Najdete zde i stylové řešení jídelních lavic. Ty mohou být buďto dřevěné, nebo inovativně řešené jídelní lavice s kovovými nohami. Právě u dřevěných moderních lavic, které si v současnosti získávají vysokou popularitu, je známo, že jsou vždy nadčasové a pomáhají navodit útulnou atmosféru i v těch nejminimalističtějších interiérech.

Ať už u nábytku preferujete jakýkoliv vzhled nebo materiál, u nás si jistě každý najde to své. Do moderních domácností vám nabízíme lavice z masivního dřeva ale také lavice dřevěné v bílém provedení, které pasují kamkoliv. Kvalitní kožené lavice uvítáte klidně i na chatě nebo chalupě.